UPS elektrorezerves sistēmas līdz 75kW

PAMATA KOMPLEKTS: 1. Elektrosadales skapis 2. Enerģijas skaitītājs 3. Studer Xtender invertors 4. Akumulatori 5. Automātiskie slēdži 6. Patērētāji

UPS elektrosistēmas ir paredzētas nepārtrauktas elektroenerģijas nodrošināšanai elektrotīkla pārrāvumu gadījumos. Ideāli piemērotas mājsaimniecībām, lai nodrošinātu svarīgāko elektroiekārtu darbību, piemēram, ledusskapi, apgaismojumu, ūdens apgādi un apkures sistēmu. Sistēmu var pieslēgt atsevišķiem patērētājiem vai nodrošināt visu mājas elektroinstalāciju vienā vai trīs fāzēs. Elektroenerģijas rezervi ir iespējams palielināt bez ierobežojuma pēc jūsu vēlmēm, pievienojot sistēmai papildus akumulatorus. Sistēmas darbību nodrošina Šveicē ražots Studer XTENDER jaunākās tehnoloģijas akumulatoru invertors. Tās jaudu ir iespējams vēlāk dubultot vai pat trīskāršot, pievienojot papildus vienu vai divus identiskus invertorus, izmantojot vienotu akumulatoru sistēmu.

Šis risinājums Jums būtu piemērots, ja:

 • vēlaties nodrošināt ēku vai svarīgākas elektroierīces ar elektroenerģiju tīkla avārijas gadījumā uz vairākām stundām vai pat dienām;
 • nepieciešama alternatīva dīzeļa ģeneratoram;
 • nepieciešama klusa, videi draudzīga UPS sistēma, kas aizņem maz vietas;
 • nepieciešama lielas jaudas UPS sistēma trīs fāzēs līdz pat 75kW jaudas nodrošināšanai.

Pieslēguma shēma

Sistēmas priekšrocības:

 • nodrošina nepārtrauktu elektroiekārtu darbību tīkla avārijas gadījumos;
 • iespējams nodrošināt autonomiju uz vairākām stundām un pat dienām;
 • kvalitatīva un stabila sinusoīda maiņstrāva;
 • pārslēgšanās laiks uz akumulatoriem mazāks par 15 milisekundēm;
 • sistēmas jaudu iespējams pakāpeniski palielināt;
 • iespējams savienot ar alternatīvās enerģijas risinājumiem (saules baterijas, vēja ģenerators) ;
 • iespējams pieslēgt dīzeļa ģeneratoru neierobežotas autonomijas nodrošināšanai;
 • neaizņem daudz vietas, darbojas klusi un ir videi draudzīga.

Iespējamais pielietojums:

 • mājsaimniecībās – centrālas apkures, ūdens apgādes un apgaismojuma darbībai;
 • uzņēmumos – serveru, telekomunikāciju sistēmu un avārijas apgaismojuma nodrošināšanai;
 • tirdzniecības iestādēs – apgaismojuma un kases darbības nodrošināšanai;
 • lauksaimniecība – ražošanas iekārtu nepārtrauktai darbībai.

Darbības princips

Standarta OFF-line vienas fāzes pieslēgums. Elektrotīkla (1) pārrāvuma gadījumā, invertors (2) mazāk kā 15 milisekunžu laikā pārslēdzas akumulatoru režīmā. Akumulatorus (3) ir iespējams palielināt pēc nepieciešamības, lai nodrošinātu nepieciešamo rezervācijas laiku patērētājiem (4). Sistēmu var pieslēgt vienai fāzei lai nodrošinātu mājsaimniecībai nepieciešamāko elektroierīču darbību, piemēram, apkures sistēmas, ūdens apgādes, ledusskapja, saldētavas un apgaismojuma darbību. Sistēmas jaudu ir iespējams vēlāk palielināt pievienojot papildus invertorus.

Standarta OFF-line trīs fāžu pieslēgums. Darbības princips ir tāds pats kā vienas fāzes sistēmai, tikai šeit tiek izmantoti trīs invertori, kuri nodrošina autonomiju visās trīs fāzēs un izmanto vienotu akumulatoru sistēmu. Sistēmas jaudu iespējams palielināt līdz 75kVA.

Standarta ON-line pieslēgums. Normāla tīkla darbības laikā akumulatori (3) tiek lādēti ar akumulatoru lādētāju (2). Tālāk ar invertora palīdzību tiek nodrošināts 230V spriegums pieslēgtajiem patērētājiem (4). Elektrotīkla pārrāvuma gadījumā atslēdzas akumulatoru lādētājs (2) un enerģija tiek ņemta tikai no akumulatoriem.  Akumulatorus ir iespējams palielināt pēc nepieciešamības, lai nodrošinātu nepieciešamo rezervācijas laiku patērētājiem. Šī sistēma nodrošina kvalitatīvu vienmērīgu strāvu un papildus pasargā iekārtas no sprieguma svārstībām.

Vairāk par UPS sistēmas risinājumiem lasiet ražotāja mājas lapā.

 

3,5kW UPS sistēma privātajā saimniecībā Pļaviņās

Sistēma paredzēta lai nodrošinātu granulu apkures katla un saimiecības ūdensapgādes nepārtrauktu darbību elektrotīkla bojājumu gadījumos.

Ja ir jautājumi, rakstiet! Mēs atbildēsim.

  Jautājums

  Lūdzu atzvaniet man

  pēc iespējas ātrākvēlāk

  Ieteicamais laiks

  Kā Jūs par mums uzzinājāt? *

  * Vēlos pieraksties Sinergo jaunumiem!